Шиномонтажні послуги


Бортування шин різної складності

Кожні півроку водії усіх автомобілів зіштовхуються з сезонною проблемою – знову потрібно перевзувати свій автомобіль, знову стояти в чергах, чекати годину-дві поки перекинуть колеса, а особливо коли наступив холод – стояти і чекати це все на морозі. І ще й за це потрібно буде заплатити багато коштів. І не факт що виконають все якісно.
За ці проблеми можна забути, якщо звернутися у GreenCenter! В нас найкращі ціни та найвища якість, ми працюємо по запису та у порядку живої черги, яка просувається надзвичайно швидко, адже ми перебортовуємо шини різної складності за 20 хвилин – і цей час ви можете провести в нашому затишному кафе за чашкою кави!

БАЛАНСУВАННЯ КОЛІС

Якщо в колесі виникає дизбаланс, тоді для водія автомобіля починаються проблеми – по-перше, колесо починає «бити по рулю», по-друге, шини починаються швидше зношуватися, і по-третє, пошкоджується підвіска. Все приводить це не лише до дискомфорту при керуванні автомобілем, а й до значних витрат на ремонт авто та може стати причиною ДТП. Для цього потрібно проводити балансування коліс.
Ми проводимо балансування коліс на найновішому обладнанні Hunter Smart Weight Pro, яке за 7 секунд максимально точно відбалансує ваші колеса, після чого ви будете отримувати максимальний комфорт при керуванні вашим автомобілем!

РИХТУВАННЯ ДИСКІВ

Якщо ви наїхали на яму, то яка частина автомобіля приймає найбільший удар на себе? Правильно, диски! Після таких ударів диски стають кривими, і при керуванні ви це одразу відчуєте – про те, щоб їздити з комфортом, можете забути! І це все при маленькому ударі, при сильніших їздити стане взагалі неможливим! Що в такому випадку робити? Можна купити новий диск – це буде надзвичайно дорого. Можна і надалі їздити з такими дисками – і тоді пошкодженими будуть не тільки колеса, а й увесь автомобіль. А можна звернутися у GreenCenter – адже ми проводимо рихтування металевих та легкосплавних дисків будь-якої складності за сучасними технологіями та за доступними цінами! Це стосується всіх пошкоджень – від трішки кривого диска до вісімки! Після того, як ви завітаєте до нас, ви виїдете від нас наче на новому автомобілі!

Аргоно-дугове зварювання

Кожен водій керує своїм авто в екстримальних умовах – ніхто не застрахований від бордюрів, ям на дорогах та навіть від аварій. Диски в пошкоджуються не менше ніж інші деталі автомобіля, а то й більше. З'являються тріщини, сколи, деколи взагалі від диску може відлетіти шматок.
Аргоно-дугове зварювання – це ручне дугове зварювання неплавким електродом в середовищі інертного захисного газу. Ми запровадили таку технологію для того, щоб ви могли повністю відновити свої диски від бордюрів, тріщин та навіть після відломаних шматків. Ми в змозі вирішити ці питання для вас!

Вулканізування бокових порізів та ремонт гриж

Всі прекрасно знають, що в нас багато проблем з нашими дорогами – про ями вже придумали багато анекдотів і легенд. Це все, звичайно, смішно, але не дуже смішно власникам автомобілів, які в ці ями потрапляють. В першу чергу страждають колеса. І якщо відремонтувати диски просто, то з шинами виникають проблеми. Але для нас немає жодних проблем! Ми проводимо професійну варку бокових порізів та гриж. Хтось скаже, що небезпечно їздити на такій резині. Але ми вас запевняємо – все цілком безпечно, тому ми даємо на свою роботу гарантію до повного зносу протектора. Перед тим як викинути свою пробиту шину – звернися до нас, ми тобі допоможемо!

мийка коліс

Машина має мати завжди елегантний вигляд. Колеса в тому числі. Ми проводимо мийку коліс для вашої зручності, але це не головне – для того щоб максимально точно відбалансувати колеса, їх потрібно почистити та помити, це і є основною причиною того, чому ми запровадили дану функцію.

закачка шин азотом

Переважна більшість автомобілістів не вбачає різницю між тим, чим заправляти автомобіль. Насправді різниця між киснем і азотом є, і вона досить значна. По-перше, азот є легшим, по-друге, в закачаній азотом шині менше коливається тиск від зміни температури, по-третє, молекули азоту більші за молекули кисню, відповідно колесо буде спускатися повільніше. Саме для вашого комфорту ми впровадили послугу закачки шин азотом.

Сезонне зберігання шин

Кожні півроку більшість водіїв переживає момент, коли потрібно перевзувати свій автомобіль. Це ж потрібно перенести важкі та брудні шини з гаража чи підвалу в автомобіль, після чого хімчистки не оминути. І це в кращому випадку, адже в багатьох людей банально немає місця де тримати шини. Для того, щоб ви не забруднювали свій салон, не носили важкі колеса та не шукали де б їх розмістити на сезон, ми впровадили таку послугу, як сезонне зберігання шин. Ми зберігаємо шини та диски під цілодобовою охороною, в надійному місці з усіма вимогами для правильного зберігання коліс, та ще й за символічною ціною! І вже не буде проблем під час перекидки коліс – просто приїхали до нас, а ми вже дістали вашу резину зі складу, перевзули та прийняли на зберігання інші ваші шини. Все просто.